Powrót do artykułów
Blog Img

Przewodnik po pracy tymczasowej

Zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych i kontraktowych stale rośnie i wiele firm korzysta z tej formy zatrudnienia. Pracownicy tymczasowi stają się integralną częścią wielu organizacji w całej Polsce. Prawo unijne i krajowe stale ewoluuje i stara się zapewnić pracownikom tymczasowym jak najlepsze warunki pracy, które nie różnią się od tych oferowanych pracownikom zatrudnionym na umowę o pracę. Ustawa o zatrudnianiu pracowników tymczasowych nakazuje równe traktowanie niezależnie od formy zatrudnienia. 

Czym jest praca tymczasowa? 
Praca tymczasowa to pewien rodzaj swobody w decydowaniu o samym sobie. Decyzja, gdzie i jak długo chcesz pracować należy tylko do Ciebie. Kelly w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz ofert pracy tymczasowej. Są to zarówno oferty w niepełnym wymiarze czasu - kilka godzin dziennie, jak i oferty na pełen etat. Obecne Konkurencyjność wśród pracodawców stale rośnie, każdy stara się „przeciągnąć” na swoją stronę jak najwięcej pracowników np. uznając zwolnienia chorobowe i urlopy. Sektor pracy tymczasowej jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się sektorem na rynku pracy. 

Umiejętności i kwalifikacje.
Niezależnie od branży w jakiej pracujesz, ważne jest, aby ciągle rozwijać swoje umiejętności. Oczekiwania pracodawców w stosunku do pracowników tymczasowych są takie same, jak w stosunku do pracowników stałych. Niezależnie więc od formy zatrudnienia warto inwestować i poszerzać swoje kwalifikacje. Wielu pracodawców zatrudnia pracowników tymczasowych, zlecając im właśnie konkretne zadanie. 

Czy na Kelly można polegać? 
Konsultant Kelly spędzi z Tobą tyle czasu, ile będziesz potrzebować, m.in. po to, aby dowiedzieć się w jakim otoczeniu czujesz się najlepiej. Kelly gwarantuje indywidualne podejście do każdego kandydata oraz aktywną promocję Twojej osoby wśród naszych Klientów. 

Dlaczego powinienem wybrać Kelly? 
Istnieje wiele powodów, dla których warto być pracownikiem tymczasowym zatrudnionym przez Kelly Services. Przede wszystkim możesz liczyć na nasze pełne wsparcie podczas całego okresu zatrudnienia. Oznacza to gwarancję stabilności zatrudnienia, dostęp do szkoleń oraz szereg dodatkowych korzyści. Doceniamy indywidualne sukcesy naszych pracowników i nagradzamy ich za to. 

Coś dla każdego. 
Kelly Services specjalizuje się w rekrutacji osób na stanowiska menadżerskie średniego i wyższego szczebla. Pracę za naszym pośrednictwem mogą znaleźć również studenci, specjaliści oraz kadra menadżerska z różnych sektorów gospodarki. Wśród naszych klientów znajdziesz firmy działające w obszarze IT, Finansów, Inżynierii, FMCG, Energii odnawialnej, Call Center. W swojej ofercie posiadamy zarówno oferty pracy stałej, jak i tymczasowej.