HR i Administracja

HR i Administracja

Powrót do specjalizacji

Szukasz pracy w dziale Administracji lub HR? Pomożemy Ci znaleźć stanowisko w najbardziej prestiżowych firmach! Kelly współpracuje z wieloma organizacjami poszukującymi zarówno stałych, jak i tymczasowych pracowników, chcąc zaspokoić ich potrzeby kadrowe w zakresie administracji i obsługi klienta. Niezależnie od tego jakiej pracy poszukujesz, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Nasi doświadczeni konsultanci poświęcą czas na poznanie Cię i upewnienie się, że Twoje umiejętności i osobowość pasują do danego miejsca pracy.

​Dlaczego warto wybrać Kelly na swojego partnera podczas poszukiwania pracy?

Możesz wiele zyskać współpracując bezpośrednio z Kelly, ponieważ zawsze staramy się nie tylko odpowiednio zaprezentować Cię naszym klientom, ale również pomagamy przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i mamy dostęp do ofert pracy, które nie zostały opublikowane nigdzie indziej.
Firma Kelly jest zaangażowana w poszukiwanie stanowisk pracy dla wykwalifikowanych pracowników tymczasowych, kontraktowych, z perspektywą zatrudnienia na stałe oraz etatowych, w pełnym zakresie stanowisk biurowych.

 • Ewa jest naprawdę świetnym rekruterem. Z pełnym zaangażowaniem odpowiadała na moje pytania, w kontakcie była bardzo ciepła i profesjonalna. Jeśli miałbym w jakikolwiek sposób wyrazić swoje uznanie za jej pracę, byłoby to właśnie przez moją rekomendację. Proces rekrutacyjny był przeprowadzony bardzo rzetelnie. Ewa zapewniała mnie, że moje doświadczenie idealnie pasuje do stanowiska i miała rację! Kocham swoją pracę i już po kilku miesiącach awansowałem.

  Kandydat
  Kandydat
 • ​Pani Anna lubi pracę z kandydatami/klientami i skutecznie wypełnia swoje obowiązki. Zawsze w jasny i klarowny sposób wyjaśniała mi wymagania danego stanowiska i oczekiwania pracodawcy. Pani Anna potrafi uważnie słuchać rozmówcy oraz wyciągać z tego co słyszy to, co najważniejsze. Rozmowy z nią są zawsze dwustronne, pełne dialogu. Pani Anna przykłada dużą wagę do szczegółów, dzięki czemu w trakcie procesu rekrutacji uniknęliśmy błędów. Pani Anna zawsze dotrzymuje terminów, a jej praca jest na naprawdę wysokim poziomie.

  Kandydat
  Kandydat
 • Miałem przyjemność brać udział w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Panią Annę. Od samego początku było czuć profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Pani Anna odpowiadała sprawnie na wszystkie moje pytania, rozwiewała wątpliwości, a po otrzymaniu pracy dopytywała czy wszystko przebiegło pomyślnie, co jest rzadkością wśród osób specjalizujących się w rekrutacji. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę. Jeżeli miałbym ponownie szukać zatrudnienia (oby nie ;) ) to od razu skieruje się z prośbą do Pani Anny ;)

  Kandydat
  Kandydat