Digital & Tech

Digital & Tech

Osiągnij wyższy poziom w branży Digital i IT.

OFERTY PRACY

Powrót do specjalizacji

Masz dość rekruterów, którzy kontaktują się z Tobą wyłącznie po to, aby zaoferować Ci bezwartościowe możliwości zatrudnienia, bez zrozumienia, kim jesteś i jakie są twoje cele? Wierzymy w budowanie długofalowych relacji zawodowych - wykraczających poza Twoje podstawowe doświadczenie zawodowe i umiejętności techniczne - doceniając Twoje zawodowe i osobiste zainteresowania, potrzeby i cele. Dzięki temu jesteśmy w stanie zidentyfikować oferty pracy, które naprawdę pasują do Ciebie i pozwalają wznieść Twoją karierę zawodową na wyższy poziom. Nasi konsultanci to doświadczeni specjaliści w dziedzinie technologii cyfrowej, którzy rozumieją DNA branży, w której pracujesz i chcesz się rozwijać. Nasze doświadczenie pomogło nam nawiązać relacje z wieloma organizacjami w całej Polsce i na świecie.

​Dlaczego warto wybrać Kelly na swojego partnera podczas poszukiwania pracy?

Chcemy mieć pewność, że otrzymałeś wsparcie zgodne ze swoimi oczekiwaniami. Nasi doświadczeni rekruterzy pomogą Ci przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, będą utrzymywać z Tobą regularny kontakt, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z pracy. Kelly będzie wspierać Twoją ścieżkę kariery, zapewniając Ci profesjonalną reprezentację przed wiodącymi firmami działającymi w Polsce.

 • Ewa jest naprawdę świetnym rekruterem. Z pełnym zaangażowaniem odpowiadała na moje pytania, w kontakcie była bardzo ciepła i profesjonalna. Jeśli miałbym w jakikolwiek sposób wyrazić swoje uznanie za jej pracę, byłoby to właśnie przez moją rekomendację. Proces rekrutacyjny był przeprowadzony bardzo rzetelnie. Ewa zapewniała mnie, że moje doświadczenie idealnie pasuje do stanowiska i miała rację! Kocham swoją pracę i już po kilku miesiącach awansowałem.

  Kandydat
  Kandydat
 • ​Pani Anna lubi pracę z kandydatami/klientami i skutecznie wypełnia swoje obowiązki. Zawsze w jasny i klarowny sposób wyjaśniała mi wymagania danego stanowiska i oczekiwania pracodawcy. Pani Anna potrafi uważnie słuchać rozmówcy oraz wyciągać z tego co słyszy to, co najważniejsze. Rozmowy z nią są zawsze dwustronne, pełne dialogu. Pani Anna przykłada dużą wagę do szczegółów, dzięki czemu w trakcie procesu rekrutacji uniknęliśmy błędów. Pani Anna zawsze dotrzymuje terminów, a jej praca jest na naprawdę wysokim poziomie.

  Kandydat
  Kandydat
 • Miałem przyjemność brać udział w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Panią Annę. Od samego początku było czuć profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Pani Anna odpowiadała sprawnie na wszystkie moje pytania, rozwiewała wątpliwości, a po otrzymaniu pracy dopytywała czy wszystko przebiegło pomyślnie, co jest rzadkością wśród osób specjalizujących się w rekrutacji. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę. Jeżeli miałbym ponownie szukać zatrudnienia (oby nie ;) ) to od razu skieruje się z prośbą do Pani Anny ;)

  Kandydat
  Kandydat