Marketing

Marketing

​Specjalistyczna wiedza na temat rynku, która pomoże Ci rozwinąć własną karierę.

OFERTY PRACY

Powrót do specjalizacji

Zespoły marketingowe potrzebują ludzi posiadających różne talenty, od pracowników kreatywnych po specjalistów od komunikacji i Public Relations. Jeśli posiadasz rozwinięte zdolności komunikacyjne i otwarty, kreatywny umysł, kariera w marketingu może okazać się dla Ciebie idealna. Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu, Kelly pomoże Ci skrócić czas potrzebny na poszukiwanie pracy. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci dopasować Twoją karierę zawodową do Twojego stylu pracy i życia.

​Dlaczego warto wybrać Kelly na swojego partnera podczas poszukiwania pracy ?

Zobowiązujemy się do reprezentowania każdego z naszych kandydatów, wykraczając poza standardy branżowe. Każdy z naszych konsultantów został w pełni przeszkolony, by być Twoim doradcą i partnerem po to, by umiejętnie dopasować Twoje mocne strony do wymagań stawianych przez wiodące polskie firmy.
Współpracujemy z największymi i najbardziej prestiżowymi markami w Polsce, co zapewnia naszym pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego.

 • Ewa jest naprawdę świetnym rekruterem. Z pełnym zaangażowaniem odpowiadała na moje pytania, w kontakcie była bardzo ciepła i profesjonalna. Jeśli miałbym w jakikolwiek sposób wyrazić swoje uznanie za jej pracę, byłoby to właśnie przez moją rekomendację. Proces rekrutacyjny był przeprowadzony bardzo rzetelnie. Ewa zapewniała mnie, że moje doświadczenie idealnie pasuje do stanowiska i miała rację! Kocham swoją pracę i już po kilku miesiącach awansowałem.

  Kandydat
  Kandydat
 • ​Pani Anna lubi pracę z kandydatami/klientami i skutecznie wypełnia swoje obowiązki. Zawsze w jasny i klarowny sposób wyjaśniała mi wymagania danego stanowiska i oczekiwania pracodawcy. Pani Anna potrafi uważnie słuchać rozmówcy oraz wyciągać z tego co słyszy to, co najważniejsze. Rozmowy z nią są zawsze dwustronne, pełne dialogu. Pani Anna przykłada dużą wagę do szczegółów, dzięki czemu w trakcie procesu rekrutacji uniknęliśmy błędów. Pani Anna zawsze dotrzymuje terminów, a jej praca jest na naprawdę wysokim poziomie.

  Kandydat
  Kandydat
 • Miałem przyjemność brać udział w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Panią Annę. Od samego początku było czuć profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Pani Anna odpowiadała sprawnie na wszystkie moje pytania, rozwiewała wątpliwości, a po otrzymaniu pracy dopytywała czy wszystko przebiegło pomyślnie, co jest rzadkością wśród osób specjalizujących się w rekrutacji. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę. Jeżeli miałbym ponownie szukać zatrudnienia (oby nie ;) ) to od razu skieruje się z prośbą do Pani Anny ;)

  Kandydat
  Kandydat