Projekty inżynieryjne i logistyka

Projekty inżynieryjne i logistyka

​Budowanie Twojej przyszłej kariery zawodowej.

OFERTY PRACY

Powrót do specjalizacji

Kelly Polska aktywnie poszukuje pracy dla inżynierów i specjalistów ds. logistyki w różnych sektorach, pomagając im osiągnąć wymarzoną pozycję zawodową we wszelkiego rodzaju organizacjach - od Fortune 500 po małe, niezależne firmy. Dzięki rozwiniętym relacjom partnerskim z naszymi klientami z całego kraju i z zagranicy, jesteśmy w stanie zaoferować pracę inżynierom wszystkich specjalizacji i zapewnić duże szanse na rozwój ich kariery zawodowej. Stale otrzymujemy nowe oferty dołączenia do zespołów naszych klientów, poszukujących wykwalifikowanych i kompetentnych specjalistów.

​Dlaczego warto wybrać Kelly na swojego partnera podczas poszukiwania pracy?

W Kelly rozumiemy, że każda osoba jest inna. Nasza bogata oferta pozwala wybrać opcję dostosowaną do każdego kandydata. Z naszej bazy korzystają utalentowani specjaliści, którzy wybrali nas ze względu na to, że nie tylko dbamy o rozwój ich kariery zawodowej, ale dbamy również o środowisko pracy, możliwość awansu zawodowego, konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe świadczenia.

 • Ewa jest naprawdę świetnym rekruterem. Z pełnym zaangażowaniem odpowiadała na moje pytania, w kontakcie była bardzo ciepła i profesjonalna. Jeśli miałbym w jakikolwiek sposób wyrazić swoje uznanie za jej pracę, byłoby to właśnie przez moją rekomendację. Proces rekrutacyjny był przeprowadzony bardzo rzetelnie. Ewa zapewniała mnie, że moje doświadczenie idealnie pasuje do stanowiska i miała rację! Kocham swoją pracę i już po kilku miesiącach awansowałem.

  Kandydat
  Kandydat
 • ​Pani Anna lubi pracę z kandydatami/klientami i skutecznie wypełnia swoje obowiązki. Zawsze w jasny i klarowny sposób wyjaśniała mi wymagania danego stanowiska i oczekiwania pracodawcy. Pani Anna potrafi uważnie słuchać rozmówcy oraz wyciągać z tego co słyszy to, co najważniejsze. Rozmowy z nią są zawsze dwustronne, pełne dialogu. Pani Anna przykłada dużą wagę do szczegółów, dzięki czemu w trakcie procesu rekrutacji uniknęliśmy błędów. Pani Anna zawsze dotrzymuje terminów, a jej praca jest na naprawdę wysokim poziomie.

  Kandydat
  Kandydat
 • Miałem przyjemność brać udział w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Panią Annę. Od samego początku było czuć profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Pani Anna odpowiadała sprawnie na wszystkie moje pytania, rozwiewała wątpliwości, a po otrzymaniu pracy dopytywała czy wszystko przebiegło pomyślnie, co jest rzadkością wśród osób specjalizujących się w rekrutacji. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę. Jeżeli miałbym ponownie szukać zatrudnienia (oby nie ;) ) to od razu skieruje się z prośbą do Pani Anny ;)

  Kandydat
  Kandydat