Sprzedaż

Sprzedaż

​Z nami znajdziesz pracę, która pomoże Ci się rozwinąć.

OFERTY PRACY

Powrót do specjalizacji

W Kelly zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrzy pracownicy odnoszący sukcesy w pracy stanowią klucz do sukcesu i wzrostu przychodów firmy. Od dawna współpracujemy z firmami z branży sprzedażowej, więc wspólnie zadbamy o Twoją karierę zawodową i jej dalszy rozwój, poświęcając czas na poznanie Twoich prawdziwych umiejętności, wartości i aspiracji. Pomoże nam to poinformować innych o Twoich mocnych stronach i powiązać Cię z firmami, w których znajdziesz miejsce na rozwój.

​Dlaczego warto wybrać Kelly na swojego partnera podczas poszukiwania pracy ?

Nasi konsultanci specjalizują się w łączeniu odpowiednich kandydatów z firmami, które umożliwiają dalszy rozwój i stwarzają warunki do jak najlepszego wykonywania pracy. Dla wielu osób, często to pierwsza praca, w której mają okazję nie tylko się rozwinąć, ale też poznać ciekawych ludzi, z którymi tworzą relacje, które mogą pozostać na całe życie.
Za naszym pośrednictwem masz możliwość dotrzeć do firm z którymi od dawna współpracujemy. Skontaktuj się z naszym konsultantem który będzie przez cały czas pomagał Ci w razie wątpliwości i udzielał cennych wskazówek co do dalszego przebiegu Twojej kariery zawodowej.

 • Ewa jest naprawdę świetnym rekruterem. Z pełnym zaangażowaniem odpowiadała na moje pytania, w kontakcie była bardzo ciepła i profesjonalna. Jeśli miałbym w jakikolwiek sposób wyrazić swoje uznanie za jej pracę, byłoby to właśnie przez moją rekomendację. Proces rekrutacyjny był przeprowadzony bardzo rzetelnie. Ewa zapewniała mnie, że moje doświadczenie idealnie pasuje do stanowiska i miała rację! Kocham swoją pracę i już po kilku miesiącach awansowałem.

  Kandydat
  Kandydat
 • ​Pani Anna lubi pracę z kandydatami/klientami i skutecznie wypełnia swoje obowiązki. Zawsze w jasny i klarowny sposób wyjaśniała mi wymagania danego stanowiska i oczekiwania pracodawcy. Pani Anna potrafi uważnie słuchać rozmówcy oraz wyciągać z tego co słyszy to, co najważniejsze. Rozmowy z nią są zawsze dwustronne, pełne dialogu. Pani Anna przykłada dużą wagę do szczegółów, dzięki czemu w trakcie procesu rekrutacji uniknęliśmy błędów. Pani Anna zawsze dotrzymuje terminów, a jej praca jest na naprawdę wysokim poziomie.

  Kandydat
  Kandydat
 • Miałem przyjemność brać udział w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Panią Annę. Od samego początku było czuć profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Pani Anna odpowiadała sprawnie na wszystkie moje pytania, rozwiewała wątpliwości, a po otrzymaniu pracy dopytywała czy wszystko przebiegło pomyślnie, co jest rzadkością wśród osób specjalizujących się w rekrutacji. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę. Jeżeli miałbym ponownie szukać zatrudnienia (oby nie ;) ) to od razu skieruje się z prośbą do Pani Anny ;)

  Kandydat
  Kandydat