Zarządzanie i Doradztwo

Zarządzanie i Doradztwo

​Wspinaj się na najwyższe szczeble kariery zawodowej.

OFERTY PRACY

Powrót do specjalizacji

Dopóki są ludzie, którzy chcą korzystać z Twojej wiedzy biznesowej, dopóty możesz liczyć na rozwój swojej kariery zawodowej. Menedżerowie, liderzy, konsultanci lub analitycy mają szansę na uzyskanie bardzo lukratywnego stanowiska, ale wejście do branży nie jest łatwym zadaniem ze względu na dużą konkurencję. Kelly pokieruje Twoją ścieżką kariery i zachęci do podejmowania wszelkiego rodzaju wyzwań podczas procesu poszukiwania pracy. Doceniamy w ludziach ich wyjątkowe talenty, które wykorzystują w codziennej pracy.

​Dlaczego warto wybrać Kelly na swojego partnera podczas poszukiwania pracy?

Rozwój zawodowy i poszukiwanie nowej pracy może przejąć kontrolę nad Twoim życiem. Mając to na uwadze, eksperci Kelly podzielą się z Tobą wskazówkami, które pomogą Ci zarządzać swoim czasem i osiągać cele.
Nasi doradcy w ubiegłym roku znaleźli stałe miejsce pracy dla 7 000 osób w różnych sektorach biznesu. Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Kelly, pracodawcy szukają pracowników, u których niezwykły talent idzie w parze z zaangażowaniem i entuzjazmem.

 • Ewa jest naprawdę świetnym rekruterem. Z pełnym zaangażowaniem odpowiadała na moje pytania, w kontakcie była bardzo ciepła i profesjonalna. Jeśli miałbym w jakikolwiek sposób wyrazić swoje uznanie za jej pracę, byłoby to właśnie przez moją rekomendację. Proces rekrutacyjny był przeprowadzony bardzo rzetelnie. Ewa zapewniała mnie, że moje doświadczenie idealnie pasuje do stanowiska i miała rację! Kocham swoją pracę i już po kilku miesiącach awansowałem.

  Kandydat
  Kandydat
 • ​Pani Anna lubi pracę z kandydatami/klientami i skutecznie wypełnia swoje obowiązki. Zawsze w jasny i klarowny sposób wyjaśniała mi wymagania danego stanowiska i oczekiwania pracodawcy. Pani Anna potrafi uważnie słuchać rozmówcy oraz wyciągać z tego co słyszy to, co najważniejsze. Rozmowy z nią są zawsze dwustronne, pełne dialogu. Pani Anna przykłada dużą wagę do szczegółów, dzięki czemu w trakcie procesu rekrutacji uniknęliśmy błędów. Pani Anna zawsze dotrzymuje terminów, a jej praca jest na naprawdę wysokim poziomie.

  Kandydat
  Kandydat
 • Miałem przyjemność brać udział w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Panią Annę. Od samego początku było czuć profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Pani Anna odpowiadała sprawnie na wszystkie moje pytania, rozwiewała wątpliwości, a po otrzymaniu pracy dopytywała czy wszystko przebiegło pomyślnie, co jest rzadkością wśród osób specjalizujących się w rekrutacji. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę. Jeżeli miałbym ponownie szukać zatrudnienia (oby nie ;) ) to od razu skieruje się z prośbą do Pani Anny ;)

  Kandydat
  Kandydat