​​Filolog języka rosyjskiego z wykształcenia, Handlowiec z zawodu. W branzy Hr pracuję od 7 lat. Współpracuję z Zarządami, Dyrektorami  i Managerami dużych, średnich i małych przedsiębiorstw zarówno z zagranicznym jak i polskim kapitałem. W Kelly jestem częścią działu Business Development, lecz nie ograniczam się jedynie do działań sprzedażowych i negocjacyjnych, od czasu do czasu zajmuję się także samą rekrutacją - głównie pod stanowiska techniczne i managerskie.

Dzięki determinacji oraz kreatywności udaje mi się nawiązywać relacje z nawet najbardziej niedostępnymi i wymagającymi Klientami. Znajomość języków obcych (anielski, rosyjski, czeski) oraz wysoka komunikatywność powodują, że bardzo swobodnie poruszam się na arenie międzynarodowej.

W życiu prywatnym jestem szczęśliwą żoną oraz mamą dwójki dzieci. Uwielbiam literaturę dokumentalną oraz fantasy – ukochane książki to „Mistrz i Małgorzata”, „Biała gorączka” Jacka Hugo Badera, oraz wszystkie autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. W wolnych chwilach najbardziej lubię celebrować życie rodzinne.