Banner Default Image

Kim jesteśmy?

W prostych słowach - jesteśmy firmą rekrutacyjną. Ludzie, którzy Cię otaczają to nasi kandydaci - sprzedawcy, redaktorzy ulubionych artykułów, które czytasz w drodze do pracy, czy twórcy map, które zawsze pomagają ominąć korki... i wiele innych.

Nasze specjalizacje to:

Finanse i księgowość Inżynieria i Logistyka Języki Obce Marketing Sprzedaż Zarządzanie i Doradztwo HR i Administracja Digital & Tech
Zajmujemy się zatrudnianiem pracowników zarówno na rynkach lokalnych, jak i zagranicznych. W ramach naszej działalności oferujemy też usługę payrollu pracowniczego - czyli obsługi wynagrodzeń naszych pracowników. Natomiast Project Resourcing pozwala nam na idealnie dopasowanie rozwiązań rekrutacyjnych do potrzeb klienta. Uzupełniamy ich własne zasoby wewnętrzne dokładnie tam, gdzie trzeba.

#WhatsNext

Rozpoczęliśmy działalność w 1946 roku. Nasza przyszłość to #WhatsNext.
Świat się zmienia. Ludzie komunikują się w inny sposób niż wcześniej, chłoną informacje korzystając z ciągle zmieniających się narzędzi i urządzeń; zmieniają się również formy poszukiwania zatrudnienia. Często zdarza się, że kandydaci nawet nie poszukują pracy. My to rozumiemy.
Poszukiwanie przez nas kandydatów nie przebiega w tradycyjny sposób - wykorzystujemy do tego najnowsze technologie, pomysły i koncepcje.
Zatrudniamy ludzi przyglądając się temu, w jaki sposób korzystają z mediów społecznościowych lub jakie mają nawyki. Każdy człowiek jest inny, a my uwzględniamy to na każdym z etapów procesu rekrutacyjnego. Jesteśmy wyjątkowi, Ty również, więc sposób naszej pracy także musi taki być.
Image 2021 09 02 T14 37 54

Co nami kieruje? 

Troszczymy się o naszych kandydatów, klientów i współpracowników. Łączymy ludzi z pracą dbając, by każda zmiana wzbogaciła ich życie.
zACZNIJ POSZUKIWANIA PRACY