Kariera-w-BPO,-SSC

Kariera w BPO, SCC


Polska jest popularnym miejscem lokowania centrów usług wspólnych (obecnie 70000 pracowników zatrudnionych w Centrach Usług Wspólnych (Shared Services Centre), których główne obszary specjalizacji to: Rachunkowość i Finanse, HR, usługi IT, Obsługa klienta, jak również Badania i Rozwoju (Research & Development).

Rosnąca liczba w Centrach Usług Wspólnych (SSC) spowodowała duże zapotrzebowanie na polskim rynku na specjalistów z ww. dziedzin, którzy dodatkowo płynnie posługują się obcymi językami (w tym angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, włoskim, rosyjskim, norweskim). Efektem tych zmian była specjalizacja procesów rekrutacyjnych w tym obszarze.

Aby móc sprostać stale rosnącemu zapotrzebowaniu ze strony sektora SSC, Kelly Servives Polska współpracuje z oddziałami Kelly w 40 krajach na świecie. Ta międzynarodowa sieć rekrutacyjna gwarantuje szybki dostęp do profili kandydatów spełniających zarówno merytoryczne, jak i językowe oczekiwania pracodawców krajów europejskich. Liczby mówią same za siebie, miesięcznie w bazie Kelly Services pojawia się 600 tys. aplikacji.

Jeżeli chcesz rozwijać się w obszarze BPO/SSC, znasz języki obce – koniecznie prześlij do nas swoją aplikację lub zarejestruj się na naszej stronie internetowej! Jeśli chcesz się teraz zarejestrować kliknij tutaj.