Poszukujesz pracy z obszaru finansów w Warszawie?

Current Page Image

Kelly Financial Resources - Twój partner w dziedzinie Finansów i Rachunkowości

Kelly Financial Resources (KFR) jest światowej klasy dostawcą usług rekrutacyjnych w obszarze finansów i księgowości. Naszą dewizą jest hasło: „Specjaliści rekrutują specjalistów".

Wszyscy nasi konsultanci posiadają ugruntowaną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze finansów i księgowości. Zapewniamy pomoc w rekrutacji pełnego wachlarza specjalistów do działów rachunkowości finansowej i zarządczej, audytu wewnętrznego i zewnętrznego, do działów analitycznych/zarządzania ryzykiem, departamentów skarbowych oraz bankowości detalicznej, korporacyjnej i inwestycyjnej – od niedawnych absolwentów po stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie średniego i wyższego szczebla.

Naszymi Klientami są firmy działające na terenie całej Polski, niezależnie od ich wielkości i profilu działalności. Współpracujemy z firmami z branży FMCG, IT, BPO i SSC, Real Estate, bankowość, usługi finansowe, produkcja.

Stanowiska, na które najczęściej rekrutujemy to:

Główny księgowy
Księgowy (specjaliści z różnorodnymi językami w obszarach zobowiązań, należności i księgi głównej, księgowość funduszy inwestycyjnych)
Kontroler finansowy/specjalista w dziale kontrolingu
Analityk finansowy / Analityk sprzedaży / Analityk danych
Analityk Kredytowy
Specjalista ds. podatków
Audytor wewnętrzny
Specjalista ds. kadr i płac