Zarejestruj-sie

Zarejestruj się w naszej bazie kandydatów

W każdym z naszych biur panuje przyjazna atmosfera i zawsze poczujesz się u nas mile widziany. Rejestrując się zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza ze swoimi danymi osobowymi, umiejętnościami, kwalifikacjami i doświadczeniem jakie posiadasz. Dlatego prosimy o przyniesienie kopii aktualnego CV lub zarejestrowanie się w naszej bazie. Możesz to zrobić przez stronę internetową Kelly. Twoja aplikacja jest przechowywana w naszej bazie kandydatów. Konsultanci Kelly zawsze przeszukują wewnętrzna bazę w poszukiwaniach idealnych kandydatów. 

Być może Ty jesteś jednym z nich!

Jak długo to zajmie? 
Wypełnienie niezbędnych formularzy na stronie internetowej zajmie Ci ok. 10 min. W naszym biurze potrzebujemy trochę więcej czasu, by w pełni móc zrozumieć Twoje oczekiwania i dopasować je do aktualnych stanowisk pracy. Nie skupiamy się tylko na Twoim CV. Z reguły prosimy naszych kandydatów, aby przychodząc do nas zarezerwowali sobie dodatkowy czas na rozmowę z konsultantem, aby móc przedstawić ofertę najbliższą oczekiwaniom. 

Co dzieje się dalej? 
Znając Twoje mocne strony, potencjalne obszary rozwoju oraz oczekiwania w stosunku do przyszłego pracodawcy, nasi konsultanci dobiorą odpowiednią dla Ciebie ofertę. 

Kiedy usłyszę o ofertach pracy? 
Jeśli w danym momencie nie dysponujemy atrakcyjnymi dla Ciebie stanowiskami pracy, Twój osobisty konsultant będzie monitorował rynek pod kątem Twoich oczekiwań. Pozostając w stałym kontakcie z naszymi pracownikami masz pewność, że nie przeoczysz żadnego stanowiska pracy.

Zarejestruj się już dzisiaj!