Znajdowanie właściwej kariery

Znajdź pracę odpowiednią dla Ciebie!

Kelly Services jest światowym liderem rekrutacji. Oferujemy pracę w różnych sektorach nie tylko na terenie całej Polski, ale także za granicą. Na całym świecie Kelly zatrudnia 8 000 osób rocznie, natomiast pracę tymczasową podejmuje aż 550.000 ludzi. Każdy z naszych Konsultantów ds. rekrutacji jest doskonale przygotowany do dopasowania Twoich umiejętności i oczekiwań do aktualnych ofert pracy. 
Każdego dnia osoby ubiegające się pracę zwracają się do Kelly Services z prośbą o wsparcie w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju zawodowego. A my współpracujemy z największymi i najbardziej prestiżowymi firmami w Polsce. 

Zapewnia to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju w wielu gałęziach, w tym szczególnie:

  • Finanse i Księgowość
  • Administracja
  • Reklama i Marketing
  • Inżynieria
  • HR
  • Call / Contact Center
  • IT
  • Marketing
  • Sprzedaż

Świat nowych możliwości

W Kelly Services rozumiemy, że każdy człowiek jest inny. Nasz zakres możliwości pozwala na wybór odpowiedniej oferty dla Ciebie

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa daje Ci swobodę i elastyczność. Sam decydujesz, kiedy i jak długo chcesz pracować. Kelly ma w swojej ofercie szeroki wachlarz prac tymczasowych zarówno w niepełnym, jak i pełnym wymiarze czasu pracy. W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym pracodawcy przykładają większą wagę do pracowników tymczasowych i kontraktowych Przyczynia się to do podniesienia warunków pracy, oferowania coraz to lepszych warunków pracy, pracodawcy płacą pracownikom tymczasowym za dni urlopowe, zwolnienia lekarskie. Praca tymczasowa jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się obszarem na rynku pracy.

Rekrutacje stałe

Wspieramy programy rekrutacji wiodących organizacji polskich. Od 2007 roku Kelly Services współpracuje z przedsiębiorstwami w Polsce, które pomagają i w znalezieniu odpowiednio wykwalifikowanych ludzi. Zawsze szukamy osób utalentowanych, gotowych na podjęcie nowych wyzwań zawodowych. Nasi konsultanci są w pełni przygotowani merytorycznie, by dopasować Twoje umiejętności i aspiracje zawodowe do obecnych możliwości zatrudnienia.

Znajdź pracę

Nasza strona jest ciągle aktualizowana. W każdym momencie możesz złożyć aplikację online na każde stanowisko lub aplikować bezpośrednio do bazy danych kandydatów.

Obietnica Kelly

Nasi Konsultanci zapewnią Ci wsparcie i udzielą wskazówek. Podpowiedzą jak radzić sobie się z nowymi wyzwaniami oraz pomogą w powrocie do pracy.