Firma ludzi, zatrudniająca świat

Kelly Services posiada biuro w stolicy Polski - Warszawa i zapewnia rozwiązania w zakresie zarządzania zatrudnieniem dla niektórych wiodących organizacji w Polsce.

Firma rekrutacyjna inna niż wszystkie

Kelly Services, Inc. (NASDAQ: KELYA, KELYB) powstało w 1946 roku, koncentrując się początkowo na usługach związanych z rekrutacją pracowników tymczasowych. Przez ponad pół wieku firmie udało się utrzymać pozycję lidera w branży, a było to możliwe dzięki oparciu działalności na zasadzie: „inwestujemy w ludzi”. Dziś ta strategia przynosi korzyści naszym Klientom na całym świecie. Kelly rozwija się razem z rynkiem, starając się zawsze wychodzić naprzeciw nowym oczekiwaniom i trendom. Będziemy kontynuować tą tradycję, dostosowując nasze rozwiązania, tak aby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych Klientów, zarówno lokalnie jak i na gruncie globalnym.

W 2007 roku Kelly Services dołączyło do swojej sieci oddziałów biuro w Polsce przejmując działającą od roku 1999 firmę Talents Polska Sp. z o.o.

Kelly Services Poland

Początkowo firma działała jako niezależny oddział międzynarodowego holdingu Accord, oferując usługi z zakresu rekrutacji i selekcji, a w tym executive search. Pierwotnie Talents koncentrowało się na obszarach IT i telekomunikacyjnym. W kolejnych latach, w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na usługi rekrutacyjne w innych segmentach rynku, Talents rozwinęło swoją działalność w innych sektorach - m.in. finansowym, FMCG, chemicznym, farmaceutycznym i clinical research. Talents Polska Sp. z o.o. zostało zarejestrowane jako niezależny podmiot prawny w 2002 roku, a w 2007 roku stało się częścią Amerykańskiej firmy Kelly Services, będącej piątą co do wielkości firmą w sektorze zarządzania zasobami ludzkimi na świecie.

Lider HR w Polsce

Biuro Kelly Services mieści się w Warszawie przy ulicy Postępu 18b, budynek Orion. Każdego dnia Kelly dostarcza swoim klientom wysokiej jakości rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Zaangażowani w najlepsze praktyki

Zapewniamy kompleksowe doradztwo zawodowe osobom poszukującym pracy. 
Posiadamy ściśle wyspecjalizowane działy w takich obszarach jak Finanse i Księgowość, IT, Call Center/Contact Center, Administracja, Sprzedaż, Marketing i Inżynieria.

Prawdziwy Partner Biznesowy

Nasi klienci to zarówno małe, lokalne firmy, jak również międzynarodowe korporacje. Działamy na wielu rynkach, poczynając od branży farmaceutycznej, kończąc na telekomunikacji. 
Nasi Konsultanci są ściśle wyspecjalizowani w swoich obszarach rekrutacji, posiadają doświadczenie oraz wiedzę z dziedzin, które reprezentują. 
Przyjecie każdego zlecenia poprzedzamy analiza potrzeb klienta. Pozwala nam to precyzyjnej dopasować kandydatów do oferowanych stanowisk. 
Nasi doświadczeni konsultanci ściśle współpracują z Klientami w celu ustalenia ich celów oraz stworzenia innowacyjnych rozwiązań z zakresu HR, przyczyniając się do rozwoju ich przedsiębiorstwa.

Dostawca strategicznych rozwiązań z zakresu HR

Rekrutujemy na zróżnicowane stanowiska, od inżynierów po asystentki. 
Wybieramy osoby, które w sposób najlepszy odzwierciedlają oczekiwania naszego Klienta. 
Zapewniamy pełny zakres usług HR 
Oferujemy porady branżowe z zakresy prawa pracy, polityki wynagrodzeń oraz lokalnych warunków pracy 
Prowadzimy liczne szkolenia dla naszych Klientów i Pracowników 
Tworzymy innowacyjne kampanie min. wzmacniające wizerunek pracodawcy, poprawiające efektywność pracownika, zachęcające kandydatów do aplikowania.

Lider w swojej dziedzinie

Członkowstwo w Polskim Forum HR

Certyfikat wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 593