Uslugi-rekrutacyjne ekspertyza

Usługi rekrutacyjne

Potrzebujesz odpowiedniego Partnera z doświadczeniem, który pomoże Ci przekształcić wyzwania w możliwości? Sojusznika, który dostarcza sprawdzonych rozwiązań na potrzeby zarządzania personelem niezależnie od ich rozmiaru i lokalizacji geograficznej? Jesteśmy Twoim Partnerem, który wie jakie są Twoje cele biznesowe i odpowiednio do nich, dobiera takie rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści.

Rekrutacje stałe (Search & Selection)

Search & Selection

Przez ponad 60 lat udało nam się zdobyć  zaufanie wielu klientów. W przeciągu ostatnich 12 miesięcy działy Search & Selection zatrudniły ponad 10 000 osób na całym świecie. 
Strategia Search & Selection oferuje indywidualne rozwiązania, będące w stanie sprostać specyficznym potrzebom organizacji. Dzięki naszemu unikalnemu doświadczeniu w rekrutacji i selekcji oraz pragmatycznemu podejściu do potrzeb firmy, sukces jest gwarantowany ! 
Podczas gdy tradycyjne podejście do rekrutacji koncentruje się na pasywnym oczekiwaniu na aplikację kandydatów, nasi Konsultanci aktywnie wychodzą na rynek w poszukiwaniu przyszłych pracowników dla Twojej firmy.

Specjalistyczne rozwiązania rekrutacyjne:

Każda branża ze względu na swoją specyfikę wymaga indywidualnego podejścia do procesu rekrutacji. Z dużym zrozumieniem podchodzimy do potrzeb firm z każdego sektora gospodarki, sami jesteśmy jej aktywną częścią. różnicowane potrzeby poszczególnych gałęzi przemysłu, ponieważ jesteśmy aktywna częścią każdej z nich.

Naszą dewizą jest hasło : „Specjaliści rekrutują Specjalistów.”

Na co dzień nasi Konsultanci rekrutują specjalistów w następujących dziedzinach: 

 • IT i Inżynieria
 • Finanse i Bankowość
 • Księgowość
 • Sprzedaż i Marketing
 • Call Center
 • HR i Administracji
 • BPO, SSC

 Praca tymczasowa

Nasze rozwiązania pracy tymczasowej to elastyczna alternatywa dla innych rodzajów współpracy, która pozwala na dopasowanie poziomu zatrudnienia do Twoich potrzeb biznesowych. 
Współpracujemy z wieloma wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, poszukującymi tymczasowych i kontraktowych ofert pracy w różnych gałęziach przemysłu.

Jeśli szukasz elastycznych rozwiązań obsadzamy stanowiska w następujących obszarach:

 • Finanse
 • Call Center / Contact Center
 • HR i Administracji
 •  Sprzedaż i Marketing
 • Inżynieria

Kelly Outsourcing i Konsulting

Ostatnie badania pokazały, że firmy, które koncentrują swoje wysiłki na podstawowych obszarach działalności, pozostałe procesy zlecając kontrahentom zewnętrznym, osiągają znacznie wyższe wskaźniki rentowności . Nasze wsparcie pomoże Twojej firmie  zmaksymalizować korzyści płynące z kontraktów outsourcingowych

Kelly OCG oferuje szyte na miarę usługi outsourcingowe i konsultingowe z obszaru HR. Możemy stać się Twoim Partnerem w obszarze HR wspierając Cię w tworzeniu specjalistycznych programów rekrutacji, modeli zatrudnienia i szkoleń.  

 

Bazując na naszym 60-letnim doświadczeniu, możemy zapewnić dokładność, stabilność  oraz globalne zasoby kandydatów. 

W każdej chwili jesteśmy gotowi podjąć współpracę.