Back Office Specialist with French

Opublikowano czerwca 26 2022
Wynagrodzenie Negotiable
LokalizacjaPolska
Forma zatrudnienia Umowa o pracę
BranżaObsługa klienta/Wsparcie klienta
Numer referencyjnyBBBH529396_1656318312

Opis stanowiska

Position: Back Office Specialist
Location: Ochmanów

ZADANIA:

  • Weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Przygotowywanie ofert i zamówień
  • Dokonywanie niezbędnych uzgodnień w celu optymalizacji dostarczanych rozwiązań
  • Opracowywanie i modyfikacja instrukcji technicznej
  • Wsparcie techniczne dla pracowników we Francji oraz Belgii.
  • Zgłaszanie błędów systemowych oraz nadzór nad ich eliminowaniem

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka francuskiego min. B2.
  • Wysokie kompetencje analityczne
  • Orientacja na klienta
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane: AutoCad i doświadczenie w stolarce okiennej

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna
  • ciekawą i rozwojową pracę umożliwiającą budowanie relacji z klientem
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji w obszarze liderskim lub eksperckim
  • rozwój kompetencji technicznych w tym udział w prestiżowych targach branżowych
  • rynkowe wynagrodzenie
  • przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych itd.)
  • zachowanie równowagi praca-życie
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym (3 dni w tygodniu home-office, 2 dni w tygodniu w siedzibie firmy)
  • pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet

Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services.

Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

Privacy Notice

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.