Digital Marketing Expert

Opublikowano 01 Październik 2021
WynagrodzenieNegotiable
LokalizacjaWarszawa
Forma zatrudnienia Umowa o pracę
BranżaBankowość
Numer referencyjnyBBBH482249_1633092765

Opis stanowiska

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z sektora finansowego, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Warszawa, tryb hybrydowy

ZADANIA:

  • Efektywne działania w obszarze marketingu, w tym digital marketing (we współpracy z agencją marketingową).
  • Planowanie i tworzenie efektywnej komunikacji w kanałach digital wspierającej realizację celów sprzedażowych dla produktów bankowych (emailing, sms, content marketing, video, social media).
  • Kreowanie akcji marketingowych dla różnych grup klientów (materiały promocyjne, foldery, eventy, itp.).
  • Tworzenie akcji promocyjnych produktów bankowych.
  • Tworzenie ulotek, cenników, broszur - aktualnych i ciekawych graficznie, współpraca z drukarniami, agencjami marketingowymi oraz domem mediowym.
  • Przygotowywanie treści na strony internetowe oraz Social Media.
  • Planowanie efektywnych grafik i treści reklamowych oraz landing page'y.
  • Monitoring skuteczności działań oraz rekomendacje rozwiązań zwiększających ich efektywność.
  • Przygotowywanie analiz i raportów z przeprowadzanych działań.
  • Tworzenie budżetu marketingowego oraz nadzór nad jego realizacją.
  • Dbałość o zgodność wypracowywanych treści i materiałów z wymogami regulatorów dla produktów finansowych (np. wymogi KNF, compliance.

WYMAGANIA:

  • Minimum 3- letnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu w sektorze finansowym.
  • Doświadczenie w digital marketingu, znajomość narzędzi SEO/SEM, Google Analytics.
  • Mile widziana znajomość: HTML, CSS, Adobe XD, Adobe Creative Cloud, Jira, Confluence.
  • Masz wykształcenie wyższe.
  • Chęć rozwoju na stanowisku łączącym marketing tradycyjny z digitalem.
  • Wysoka jakość pracy/duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Kreatywność, komunikatywność, umiejętność dostosowania komunikatu do odbiorcy.
  • proaktywność i samodzielność w działaniu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji finansowej.
  • Szeroki zakres obowiązków umożliwiący rozwój na wielu płaszczyznach marketingu.
  • Stalą współpracę z biznesem, twoje stanowisko będzie miało realny wpływ na sprzedaż produktów firmy.
  • Pracę w trybie hybrydowym, lokalizacja biura w centrum Warszawy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne, dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia.
  • Kartę lunch plus, multikafeterię, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe (angielski/niemiecki).

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, wyślij CV używając przycisku APLIKUJ.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services.

Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

Privacy Notice

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.