Dyrektor Operacyjny

Opublikowano 02 Listopad 2021
WynagrodzenieNegotiable
LokalizacjaOśno Lubuskie
Forma zatrudnienia Umowa o pracę
BranżaProdukcja
Numer referencyjnyBBBH481463_1635873857

Opis stanowiska

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

ZADANIA:

  • Sprawowanie kompleksowego nadzoru, koordynowanie działań oraz ponoszenie odpowiedzialności za efektywne zarządzanie zasobami w obszarach produkcji (metal, CNC), logistyki, planowania produkcji oraz zakupów,
  • Współpracowanie z Zarządem Spółki w określaniu i rozwijaniu strategii obszarów operacyjnych w korelacji do strategii firmy,
  • Przygotowywanie i kontrolowanie realizacji planów i budżetu, w tym sprawowanie pieczy nad inwestycjami w obszarach operacyjnych,
  • Współpracowanie z pionem handlowym przy określaniu potrzeb rynkowych, śledzenie trendów rynkowych i technologicznych a także nadzorowanie wprowadzania innowacji,
  • Nadzorowanie planowania i tworzenie harmonogramów produkcji oraz zarządzaniem zapasami magazynowymi i surowcami,
  • Nadzorowanie organizacji i przebiegu procesów produkcyjnych, monitorowanie efektywności i jakości pracy,
  • Optymalizacja procesów w podległych działach w zakresie operacyjnym i kosztowym,
  • Ustalanie celów jakościowych oraz nadzór nad organizacją kontroli jakości produktów oraz audytów jakościowych zapewniających spełnianie norm branżowych i oczekiwań Klientów.

WYMAGANIA:

  • Min. kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania produkcją (chętnie obróbka metalu CNC) zarządzania operacyjnego zakładem, zarządzania projektami etc,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość zasad organizacji procesów produkcji, w tym planowania produkcji, logistyki, ustalania strategii i celów dla obszarów operacyjnych, zagadnień technologicznych, monitorowania wyników,
  • Mile widziana znajomością Lean Management,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na aktywną pracę w biznesie,
  • Kompetencje managerskie, w tym umiejętności budowania zaangażowania i kultury ciągłego doskonalenia oraz zapewniania wsparcia w rozwoju potencjału pracowników,
  • Dynamizm oraz samodzielność w działaniu, umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • Aktywny udział w rozwoju zakładu, w tym w projekcie typu green field,
  • Benefity: min. samochód służbowy.

Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services.

Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

Privacy Notice

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.