Inżynier ds. integracji systemów

Opublikowano 27 Kwiecień 2022
WynagrodzenieNegotiable
LokalizacjaTychy
Forma zatrudnienia Umowa o pracę
BranżaInżynieria
Numer referencyjnyBBBH528623_1651135822

Opis stanowiska

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Inżynier ds. integracji systemów
Lokalizacja: Tychy

ZADANIA:

  • Tworzenie i rozwijanie systemów zgodnie z wymaganiami klienta
  • Wspieranie rozwoju produktów na każdym etapie wdrażania do produkcji
  • Integracja systemów mechanicznych, elektrycznych, sterujących i oprogramowania w dedykowanych produktach
  • Wspieranie testów HIL na poziomie systemu
  • Współpraca z obszarem prototypów w celu dostarczanie najnowocześniejszych technologii testowania pojazdów
  • Inicjowanie działań zapobiegawczych i naprawczych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość narzędzi IBM DOORs
  • Mile widziana znajomość samochodowych protokołów komunikacyjnych (CAN, FlexRay, LIN itp.)
  • Mile widziana znajomość narzędzi do testowania związanych z oprogramowaniem ECU
  • Podstawowa wiedza programistyczna będzie dodatkowym atutem (np. C, Python)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra komunikacja w języku angielskim

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym karta Multisport, opieka medyczna, zasiłek wakacyjny, prezenty świąteczne, dofinansowanie posiłków
  • Atrakcyjny system premiowy (premia roczna, premia świąteczna, premia absencyjna)
  • Szkolenia i zajęcia językowe
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services.

Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

Privacy Notice

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.