Inżynier ds. procesu wtrysku

Opublikowano 14 Czerwiec 2022
WynagrodzenieNegotiable
LokalizacjaDzierżoniów
Forma zatrudnienia Umowa o pracę
BranżaInżynieria
Numer referencyjnyBBBH536305_1655210559

Opis stanowiska

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Specjalista ds. wsparcia produkcji
Lokalizacja: Dzierżoniów

ZADANIA:

  • Nadzorowanie i kontrola stabilności procesu produkcyjnego
  • Przeprowadzanie analiz zdolności maszyn i optymalizacja procesu w odniesieniu do norm i standardów jakościowych
  • Opracowywanie dokumentacji procesowej i technologicznej
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów, wprowadzenie produktów do produkcji seryjnej
  • Nadzór nad zmianami materiałowymi
  • Kontakt z dostawcami w kwestiach technicznych
  • Ścisła kooperacja z pozostałymi działami w firmie
  • Nadzorowanie remontów i korekty form wtryskowych
  • Szkolenie zespołu zgodnie z wymogami nowych produktów/procesów
  • Analiza parametrów form wtryskowych pod kątem doboru wtryskarek

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe jako Technolog lub Inżynier Procesu Wtrysku
  • Wiedza z zakresu wprowadzania nowych produktów wtrysku do produkcji seryjnej
  • Praktyczna znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Umiejętność obsługi wtryskarek
  • Dokładność i terminowość w prowadzeniu dokumentacji
  • Inicjatywa, zdecydowanie i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo wysokie zdolności organizacyjne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Opieka medyczna
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, wyślij CV używając przycisku APLIKUJ.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services.

Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

Privacy Notice

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.