Inżynier jakości

Opublikowano 14 Listopad 2021
WynagrodzenieNegotiable
LokalizacjaKatowice
Forma zatrudnienia Umowa o pracę
BranżaZarządzanie Jakością / Bezpieczeństwo
Numer referencyjnyBBBH494393_1636969564

Opis stanowiska

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych klientów, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Inżynier jakości
Lokalizacja: Mikołów

ZADANIA:

  • Zapewnienie odpowiedniej jakości procesu oraz zapewnienie jego zgodności z systemem zarządzania jakością
  • Wdrażanie oraz rozwój metod, technik oraz procedur z zakresu systemu zarządzania jakością
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji z zakresu kontroli jakości
  • Analiza reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych, w tym tworzenie raportów 8D
  • Analizowanie niezgodności, inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz koordynowanie wdrażania tych działań
  • Prowadzenie działań optymalizujących procesy oraz wdrażanie narzędzi jakościowych
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych, procesowych i produktowych
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych
  • Wsparcie jakościowe bieżącej produkcji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych i Lean Manufacturing (m.in. FMEA, Poka-Yoke, Plany Kontroli, Analiza 8D, FTA, 5S)
  • Znajomość norm ISO 9001, ISO 14001
  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, świadczenia świąteczne, kasa zapomogowa, fundusz socjalny
  • Dofinansowanie urlopu, czyli tzw. wczasy pod gruszą
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Elastyczne godziny pracy

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services.

Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

Privacy Notice

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.