Kierownik Robót

Opublikowano 10 Październik 2021
WynagrodzenieNegotiable
LokalizacjaRzeszów
Forma zatrudnienia Umowa o pracę
BranżaBudownictwo / Rzemiosło
Numer referencyjnyBBBH486516_1633934378

Opis stanowiska

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Position: Kierownik Budowy
Location: Rzeszów

ZADANIA:

  • Pełnienie bezpośredniego nadzoru nad budową, nadzór nad Kierownikami Robót oraz realizacją Inwestycji zgodnie z Pozwoleniem na budowę i Dokumentacją Projektową,
  • Współpraca z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami, koordynacja pracy podwykonawców,
  • Tworzenie harmonogramów dla Inwestora i podwykonawców,
  • Negocjowanie Umów z podwykonawcami,
  • Opracowanie Planu BIOZ,
  • Prowadzenie Dziennika Budowy,
  • Opiniowanie instrukcji technologicznych i IBWR Podwykonawców Robót w zakresie zgodności,
  • z zatwierdzonymi przez Inwestora dokumentami,
  • Zarządzanie gospodarką materiałową na budowach,
  • Zarządzanie kontraktem pod kątem finansowym i technicznym,
  • Tworzenie dokumentacji kontraktowej, prowadzenie dokumentacji budowy, a także sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

WYMAGAMy:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego,
  • Posiadania uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Minimum 5-letniego doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy, na obiektach kubaturowych,
  • Doświadczenia w roli KB lub KR przy realizacji w budynku użyteczności publicznej wpisanym do rejestru lub ewidencji zabytków,
  • Znajomości oprogramowania: MS Office, MS Project, AutoCAD,
  • Umiejętność kierowania zespołem ludzkim,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • System premiowy
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Sekcje sportowe
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Dobrą atmosferę w pracy

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, wyślij CV używając przycisku APLIKUJ.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services.

Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

Privacy Notice

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.