Specjalista ds. Sprzedaży

Opublikowano sierpnia 1 2022
Wynagrodzenie Negotiable
LokalizacjaŁódź
Forma zatrudnienia Umowa o pracę
BranżaProdukcja
Numer referencyjnyBBBH550985_1659360676

Opis stanowiska

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych klientów - globalnego lidera technologicznego poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Lokalizacja: Łódź
ZADANIA: - Aktywne prowadzenie sprzedaży transformatorów mocy na rynkach eksportowych
- Analiza zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych
- Prowadzenie uzgodnień technicznych w zakresie sprzedawanych produktów
- Utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
- Udział w opracowaniu i realizacji strategicznych planów marketingowych
- Kontrola terminowości i wolumenu pozyskiwania zamówień

WYMAGANIA: - Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii elektrycznej lub mechanicznej
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego (znajomość drugiego języka obcego - niemiecki, rosyjski, francuski - dodatkowym atutem)
- Doświadczenie w sprzedaży produktów dedykowanych dla rynku energetycznego
- Komunikatywność pozwalająca na swobodne prowadzenie rozmów techniczno-handlowych i wykonywanie prezentacji produktu
- Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
- Nastawienie na realizację celów, doskonała organizacja własnej pracy
- Gotowość do częstych podróży służbowych
- Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podstawa + bonus)
- Prywatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie na życie
- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"
Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services.
Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

Privacy Notice

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.