Tax Expert (In-house)

Opublikowano 05 Maj 2022
WynagrodzenieNegotiable
LokalizacjaPoznań
Forma zatrudnienia Umowa o pracę
BranżaKsięgowośćFinanse i Księgowość
Numer referencyjnyBBBH531836_1651761504

Opis stanowiska

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Tax Expert (In-house)
Lokalizacja: Dąbrowa, k. Poznania

ZADANIA:

  • Weryfikacja deklaracji, informacji i sprawozdań podatkowych w zakresie podatków CIT, VAT, podatek u źródła, ceny transferowe, PCC.
  • Nadzór nad terminową i prawidłową realizacją procedur
  • Współpraca z działem księgowości oraz Dyrektorem Finansowym i zewnętrznymi doradcami podatkowymi
  • Doradztwo wraz z podejmowaniem samodzielnych decyzji
  • Monitorowanie zmian w bieżących przepisach prawa podatkowego oraz identyfikacja ich wpływu na procesy podatkowe i zarządzanie zmianą w tym zakresie
  • Kontakt z organami podatkowymi
  • Możliwość uczestniczenia we współpracy merytorycznej w zakresie podatkowym z innymi krajami Grupy

WYMAGANIA:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra orientacja w przypisach prawa podatkowego
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe lub prawne)
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Doskonałe umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę na samodzielnym stanowisku umożliwiającą dużą swobodę w działaniu i realny wpływ na rozwój firmy
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożeniowym
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się organizacji z branży OZE
  • Szkolenia w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, wyślij CV używając przycisku APLIKUJ.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Zawiadomienie dotyczące prywatności
W związku z rekrutacją na to stanowisko, Kelly Services działa w charakterze Podmiotu Zatrudniającego (Employment Business). W razie podjęcia decyzji o złożeniu aplikacji, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services.

Jako pracodawca stosujący zasadę równych szans, z zaangażowaniem wspieramy aplikacje złożone przez wszystkie osoby posiadające stosowne kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

Privacy Notice

Kelly Services are acting as an Employment Agency in relation to this role. Should you choose to apply, your information will be processed in accordance with Kelly's Privacy Statement.

As an Equal Opportunities employer we welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.