Banner Default Image

Rekrutacja pracowników tymczasowych

Talenty są wszędzie. Musisz tylko wiedzieć, gdzie ich szukać.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Rekrutację pracowników tymczasowych mamy we krwi. Jesteśmy pionierami w zakresie rekrutacji do pracy tymczasowej i zajmujemy się nią już od 1946 roku. Stąd wiemy, jak potężną moc stanowi elastyczne zarządzanie personelem. Jesteśmy w stanie Ci pomóc - niezależnie od tego, czy obsadzasz stanowiska na dużą skalę, czy po prostu poszukujesz kogoś, kto szybko przejmie kluczową funkcję. Zatrudnienie tymczasowe może stanowić doskonałe rozwiązanie, prawda?

WhatsNext

Potrzebujesz wsparcia, aby rozwiązać problem związany z zatrudnieniem? Wiemy, jak Ci pomóc. Sedno naszych działań stanowi rozwiązywanie problemów z pracownikami, tak abyś Ty mógł skupić się na dalszych działaniach biznesowych. Co 37 sekund dobieramy odpowiedniego kandydata do oferowanego stanowiska; zanim zdążysz przeczytać tę stronę do końca, któryś z naszych klientów właśnie kogoś zatrudnił! Ktoś już znalazł dzięki nam pracownika.
Naszymi najlepszymi konsultantami są innowatorzy, którzy wdrażają nowe metody pracy i dzielą się swoimi umiejętnościami, wspierając tym samym innowacje na całym świecie. Współpracujemy z rosnącą społecznością freelancerów, zleceniobiorców dorywczych i niezależnych
pracowników, którzy zmieniają dotychczasowe podejście do świadczenia pracy. Odkrywanie możliwości tymczasowych talentów nigdy wcześniej nie było tak ekscytujące.
Image 2021 09 02 T11 59 53

Porozmawiajmy!

Nasza baza kandydatów jest dla Ciebie dostępna kiedykolwiek i gdziekolwiek potrzebujesz. Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Image 2021 09 02 T12 01 57

Troszczymy się o naszych kandydatów, klientów i współpracowników. Łączymy ludzi z pracą dbając, by każda zmiana wzbogaciła ich życie.