Banner Default Image

Finanse i Księgowość

Znajdź pracownika, który wyróżnia się z tłumu.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Twoje wyniki finansowe są bardzo ważne. Dlatego znalezienie najbardziej utalentowanych pracowników z dziedziny finansów i księgowości stanowi kluczowy element Twojego sukcesu. Jesteśmy liderempozyskiwania i zatrudniania wyjątkowych talentów w dziedzinie księgowości i finansów. Łącząc nasze szerokie doświadczenie z najnowszymi technikami rekrutacyjnymi i technologią, zawsze możesz znaleźć osoby, które wniosą prawdziwą wartość do Twojej firmy. Oferujemy pośrednictwo w poszukiwaniu pracowników tymczasowych, kontraktowych i bezpośrednich w wyspecjalizowanych dyscyplinach finansów i księgowości w najbardziej prestiżowych firmach na świecie.

WhatsNext

Podczas rekrutacji najważniejsi są dla nas ludzie, a najważniejszym elementem naszej praktyki rekrutacyjnej jest relacja pomiędzy kandydatem a klientem. Dzięki prawdziwym relacjom partnerskim w biznesie i własnej globalnej sieci specjalistów ds. rekrutacji jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do trudnych do znalezienia talentów na całym świecie.

Image 2021 09 02 T12 45 21

Porozmawiajmy!

Nasza reputacja, jako leadera branży rekrutacji, to nie przypadek! Od 70 lat z powodzeniem rekrutujemy najlepszych kandydatów na rynku.
Image 2021 09 02 T12 45 21

Troszczymy się o naszych kandydatów, klientów i współpracowników. Łączymy ludzi z pracą dbając, by każda zmiana wzbogaciła ich życie.