Banner Default Image

Marketing

Połącz się ze specjalistami od marketingu którzy rozumieją, jak sprawić, by Twój głos został usłyszany.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas? 

Twoja historia jest jednym z najcenniejszych zasobów, dlatego tak duże znaczenie ma znalezienie pracowników, którzy wiedzą co zrobić aby o Tobie usłyszano. Nasi doświadczeni konsultanci korzystają z dogłębnej wiedzy rynkowej, ukierunkowanego procesu rekrutacji i szczegółowego procesu oceniania, aby mieć pewność, że przedstawimy Ci tylko tych kandydatów z dziedziny marketingu, którzy mogą wnieść wartość dodaną do Twojej firmy.

WhatsNext 

U wszystkich naszych utalentowanych kandydatów z branży marketingowej poszukujemy imponujących umiejętności komunikacyjnych, dbałości o szczegóły i zdolności do samodzielnej pracy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że ludzie, których Ci przedstawiamy, posiadają wszystkie cechy potrzebne, aby stać się częścią Twojego zespołu.
Image 2021 09 02 T13 22 38

Porozmawiajmy!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników marketingu, mamy kontakty, których potrzebujesz, aby odkryć wyjątkowych kandydatów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy pomóc Ci z sukcesem zamknąć kolejny projekt rekrutacyjny.
Image 2021 09 02 T13 22 38

Troszczymy się o naszych kandydatów, klientów i współpracowników. Łączymy ludzi z pracą dbając, by każda zmiana wzbogaciła ich życie.