Banner Default Image

Projekty Inżynieryjne i Logistyka

Buduj zespoły, które rewolucjonizują biznes.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas? 

Jesteśmy ekspertami w poszukiwaniu wiodących inżynierów i specjalistów ds. logistyki w wielu różnych sektorach. Nasi konsultanci ściśle współpracują z Twoim zespołem, aby opracować dostosowaną do Twoich potrzeb strategię zatrudniania, wykorzystując przy tym innowacyjne rozwiązania mające celu zmaksymalizowanie Twoich zdolności zatrudniania. Z pasją połączymy Cię z wyjątkowymi kandydatami, którzy będą mieć rzeczywisty wpływ na Twój biznes.

WhatsNext 

To Twoi pracownicy wyróżniają Cię z tłumu. Łączymy sprawdzone, najlepsze praktyki rekrutacyjne z najnowocześniejszymi technikami budowania zaangażowania, aby pomóc Ci nawiązać kontakt z różnorodną i utalentowaną kadrą inżynierską na całym świecie.
Image 2021 09 02 T13 53 39

Porozmawiajmy!

Szukasz partnera biznesowego, który zrozumie Twoje potrzeby i cele biznesowe? Skontaktuj się z nami, aby omówić z naszym zespołem Twoje wyzwania związane z poszukiwaniem pracowników.
Image 2021 09 02 T13 53 39

Troszczymy się o naszych kandydatów, klientów i współpracowników. Łączymy ludzi z pracą dbając, by każda zmiana wzbogaciła ich życie.