Banner Default Image

Sprzedaż

Dowiedz się, jaka jest przyszłość pracowników z branży sprzedażowej.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

W Kelly pomagamy tworzyć przyszłość świata pracy poprzez budowanie przełomowych, ukierunkowanych na ludzi rozwiązań i pomaganie pracownikom w znajdowaniu zatrudnienia w nowatorski i elastyczny sposób. Nasza sieć kontaktów obejmuje specjalistów ds. sprzedaży, zarządzania produktem oraz specjalistów ds. obsługi klienta - co oznacza, że szybko i skutecznie docieramy do odpowiednich kandydatów. Możesz na nas polegać.

WhatsNext

Poświęcamy cały nasz czas, aby przedstawić Ci kandydatów, którzy doskonale wpisują się w kulturę i wartości bliskie Twojej organizacji. Łączymy Cię z wykwalifikowanymi pracownikami na każdym etapie ich kariery. Nasi doświadczeni konsultanci na co dzień rozmawiają z dużą grupą kandydatów związanych ze sprzedażą, współpracują z szerokim spektrum sprzedawców, którzy mogą wzmocnić wyniki Twojej firmy.
Image 2021 09 02 T13 12 25

Porozmawiajmy!

Jesteś gotów na rozwój swoich struktur sprzedażowych? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc, wypełniając formularz kontaktowy.
Image 2021 09 02 T13 12 25

Troszczymy się o naszych kandydatów, klientów i współpracowników. Łączymy ludzi z pracą dbając, by każda zmiana wzbogaciła ich życie.