Banner Default Image

Znajomość języków w rozwoju kariery

Przekuj swoją następną pracę w sukces.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Aby przyspieszyć rozwój swojej globalnej organizacji, musisz połączyć się z kandydatami, którzy są doświadczonymi specjalistami w zakresie komunikacji. Nasz zespół to eksperci w zakresie pozyskiwania i rekrutacji wielojęzycznych profesjonalistów na całym świecie.
Rozumiemy, że nie ma rozwiązań uniwersalnych, co dotyczy również Twojej firmy. Dlatego oferujemy rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

WhatsNext

Poszukujmy kandydatów do prac wymagających znajomości języków obcych we wszystkich obszarach działalności, w tym: administracji, sprzedaży, marketingu, rachunkowości, obsłudze klienta, zamówieniach, tłumaczeniach i wielu innych. Nasza szeroka sieć wstępnie sprawdzonych kandydatów, z którymi odbyliśmy rozmowę, pozwala nam szybko znaleźć tymczasowych i stałych pracowników,
których potrzebujesz.
Image 2021 09 02 T14 17 43

Porozmawiajmy!

Potrzebujesz szybko zatrudnić kandydatów, którzy znają biegle więcej, niż jeden język? Skontaktuj się z nami, a jeden z naszych kolegów z zespołu wkrótce się z Tobą skontaktuje.
Image 2021 09 02 T14 17 43

Troszczymy się o naszych kandydatów, klientów i współpracowników. Łączymy ludzi z pracą dbając, by każda zmiana wzbogaciła ich życie.