Banner Default Image

Usługi Payroll

Nie każ pracownikom czekać na wynagrodzenie. Pozwól nam Cię wyręczyć.

​✚ Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Obsługa wynagrodzeń stanowi jeden z kluczowych elementów prowadzonej przez Ciebie działalności biznesowej. Gdy działa sprawnie, wszystko przebiega bezproblemowo; ale gdy tak nie jest, pracownicy są sfrustrowani i zdenerwowani. Niezależnie od tego, czy jesteś zobowiązany do prowadzenia i dokumentowania rozliczeń z pracownikami zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę, umowy o pracę tymczasową czy B2B, obsługa wynagrodzeń ofertowana przez Kelly zapewnia bezpieczne i wygodnie rozwiązanie. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, aby chronić Twój biznes i dbać o zgodność z przepisami.

​✚ WhatsNext

Zapewnimy, że Twoi pracownicy zawsze otrzymają wynagrodzenie na czas, dzięki stworzeniu grafiku online z procesem wypełniania i zatwierdzania weryfikowanym przez Twoich managerów. Płacisz tylko za usługi, których potrzebujesz, a my na każdym etapie oferujemy wsparcie – począwszy od planowania sprawnego uruchomienia systemu aż po dostarczenie raportów z audytu i zarządzanie zgodnością dla zwiększenia widoczności i pewności.
Nie musisz przejmować się obsługą zapytań dotyczących płatności. Oferujemy scentralizowany zespół płacowy, który odpowiada na pytania kontrahentów, a Tobie pozwala skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na podstawowej działalności biznesowej.
Image 2021 09 02 T12 21 50

Porozmawiajmy!

Szukasz doświadczonego partnera biznesowego, który skutecznie zarządzi Twoimi pracownikami tymczasowymi?
Image 2021 09 08 T10 07 05

Troszczymy się o naszych kandydatów, klientów i współpracowników. Łączymy ludzi z pracą dbając, by każda zmiana wzbogaciła ich życie.