Banner Default Image

RPO / Project Resourcing

Czujesz się przeciążony? Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli Cię wesprzeć na każdym z etapów projektu.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Project Resourcing pozwala wesprzeć Twój wewnętrzny zespół rekrutacyjny, poprzez bezpośrednie pozyskiwanie specjalistów oraz świadczenie szeregu dodatkowych usług związanych z pozyskiwaniem talentów, przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technik i narzędzi rekrutacyjnych. Pomożemy Twojemu zespołowi rekrutacyjnemu zwiększyć zdolność do pozyskiwania kandydatów w okresach szczytowego zapotrzebowania, bez rezygnacji z kontroli nad procesem rekrutacji. Wspieramy istniejące mechanizmy pozyskiwania pracowników i stanowimy rozszerzenie wewnętrznego zespołu rekrutacyjnego. Oznacza to, że rozpowszechniamy wizję Twojej marki (nie naszej), identyfikując, łącząc i rekrutując przy tym najlepsze talenty.
Nasze usługi mogą być wykonywane na indywidualnie zamówienie lub być łączone w pakiety, aby zapewnić kompleksową usługę rekrutacyjną, począwszy od mapowania rynku, aż po zatrudnianie kandydatów, a w razie potrzeby zwiększenie liczebności Twojego zespołu bez konieczności płacenia za usługi.

WhatsNext

Jesteśmy dumni z tego, że dopasowujemy naszych konsultantów do projektów tak, by wykorzystywali w pełni swój indywidualny potencjał.
Zapewniamy specjalistów ds. pozyskiwania kandydatów, którzy dokładnie wiedzą, gdzie poszukiwać najlepszych talentów na rynku, werbują i dbają o talenty pasywne, zachęcając do aplikowania, a także Account Managerów, aby połączyć wszystko razem. Jesteśmy pionierami w zakresie pozyskiwania talentów i używamy najnowszych narzędzi, aby zapewnić dostęp do najlepszych dostępnych osób. Nasz konsultant pozostanie z Twoją firmą przez cały czas trwania projektu, zapewniając lepszy wgląd w to, jak działasz i czego oczekujesz od kandydatów. W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli agencyjnych, Kelly Project Resourcing zajmuje się wyłącznie stanowiskami dla których jesteśmy jedynym kanałem pozyskiwania.
Krótko mówiąc, pracujemy w przekonaniu, że zostaniemy nagrodzeni premią dopiero za skuteczną identyfikację i zatrudnienie odpowiednich kandydatów, a to pozwala nam obniżyć koszty świadczonych Tobie usług.

Image 2021 09 02 T12 36 10
W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli współpracy z agencjami, Kelly Project Resourcing wspiera wyłącznie projekty, w których jest jedynym partnerem biznesowym w zakresie pozyskiwania kandydatów. W rezultacie Kelly bierze na siebie pełną odpowiedzialność za realizację projektu do końca, a Ty optymalizujesz koszty, płacąc tylko jednej agencji.
Image 2021 09 02 T12 36 10

Troszczymy się o naszych kandydatów, klientów i współpracowników. Łączymy ludzi z pracą dbając, by każda zmiana wzbogaciła ich życie.